שיפוץ דירה בהוד השרון

5 חדרים 110 מ"ר

הזוג הצעיר רכש דירה,על הנייר מקבלן וכמו כל זוג צעיר,היה לנגד עיניהם:פרקטיות,עיצוב ותקציב.

בהחלטה משותפת,עוד בשלב התכנונים וללא תוספת מחיר לקבלן, התמקדנו בתכנון מדוקדק, הבנה של צרכי הלקוח ועיצוב חלל הפנים מלמטה עד למעלה. בפרויקט שבהוד השרון (דירה בגודל נאה של 110 מ”ר ברחוב ישורון בהוד השרון ), לבש השיפוץ את הצורה הבאה:

  • מאסטר בד רום – שני חדרי מגורים חוברו לכדי חלל יחיד והפכו ל"מאסטר בד רום". חדר מרווח, ממש יחידת הורים מפנקת שכוללת גם חדר ארונות. במקרה זה, אגב, הביצוע הושג ללא תוספת מחיר מבחינת עלות הדירה. כל זאת, בזכות העובדה שהדירה עדיין לא הייתה מושלמת וניתן היה להיכנס לביצוע השינוי בזמן אידיאלי.
  • שדרוג חדר הרחצה – הזוג הצעיר רצה לשדרג את חדר הרחצה. הדבר נעשה בין היתר באמצעות הרחבת החדר המקורי ושינויי עיצוב בטעם אישי. התקבל חדר רחצה יותר מפנק, ייחודי ולא סטנדרטי.
  • ייחוד בחדר השינה – לבקשת הזוג הצעיר, הותאם חדר השינה לא רק בגודל אלא גם בייחוד. בשיתוף פעולה עם המעצבת ואנשי המקצוע, מוקמה במת עץ ייחודית שקולטת את המזרן. ההשראה נלקחה מהמזרח, במוטיבים תאילנדיים רכים.
  • מרפסת לאירוח והתרגעות – את מרפסת השמש הסטנדרטית אפשר להפוך למשהו שונה בצעד מרהיב, בניית דק יוקרתי (מאיפאה). כך נוצר אזור מושלם להתרגעות, אידיאלי גם לאירוח בסגנון כפרי טבעי.
  • נגרות פרטית במטבח – הבית בהוד השרון זכה לעידון גם במטבח. שיתוף פעולה עם נגר מומחה ביחד עם מעצבת פנים מנוסה והנה, מטבח סטנדרטי הופך לפנינה מרהיבה. פינה משפחתית שנוח וכיף לעבוד בה.
  • גם לילדים מגיע – גם בחדרי הילדים המעוצבים ניכר מגע מיוחד. עיצוב דמוי גדר ושימוש בפלטות פוליאוריטן מעניקים איכות אחרת לחלל ולעיצוב.

שיפוץ דירה חדשה בהוד השרון 

יש דירות חדשות שמלכתחילה יש בהן ליקויים. אך כאשר אנו עוסקים בתופעה של שיפוץ דירות חדשות, אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שמדובר בתוצר של קבלן שיודע מה הוא עושה. דירה שבה כל התשתיות בנויות היטב. הביצוע תואם לחלוטין לתוכניות שהוגשו ואושרו. התאמה לעומסים, שימוש במיטב החומרים וכן הלאה. מכאן, ניתן להסיק שהשיפוץ שבו נרצה לדבר לא נועד לשמר את הקיים או להחליף תשתית מתפרקת. הרעיון העומד מאחורי הדברים שונה.

כאשר התכנון הפנימי של הבית או הדירה לא מתאימים לצרכים, יש מקום לשיפוץ. אם המיקום מעולה, הבסיס מצוין אבל רוצים טץ' בסגנון אחר, זהו בהחלט המקום לשפץ. ברבי הקומות של ימינו, רווח מאוד סטנדרט בניה סביר, אך בהחלט לא מצוין ולא כזה שאפשר להתאים אותו לכל דייר שמקבל מפתח. אפילו בבנייני בוטיק קטנים יחסית, לא יותר מ-4 או 6 קומות, 12 עד 24 דיירים, אי אפשר לרצות את כל הרוכשים.

דירה היא הרכישה הכי יקרה שאנו רוכשים. זה לא תכשיט או חפץ, שמשרת אותנו רק חלק מהזמן  וקל להחליפו. לקנות חדש או אחר. איכות החיים שמקנה הבית שלנו, נספרת יום יום, שעה שעה.. מי שיכנס לדירה שהיא פשרה, ירגיש זאת בכל רגע נתון. הפיכת דירה חדשה לדירת חלומות, ממש חליפה לפי מידה, זו מתנה שנשארת ונשארת. זאת ועוד, דירה מותאמת יכולה לחסוך בהמשך מעבר לדירה אחרת.

שיפוץ וחיסכון – האם אפשרי ?

בעזרת חברה לעיצוב פנים שמתמחה בהתאמת דירות ובתים לצרכי הדיירים, ניתן להשיג את המטרה ואפילו תוך חיסכון ניכר. שיפוץ ועיצוב הדירה בתוך פרק זמן מוקצב מראש מבטיחים ראש שקט ועלויות סבירות. אגב, כאשר השיפוץ נעשה בדירה חדשה, לפני המעבר, לפני סיום בניה ולפני האכלוס, העלות נוחה ביותר. עלות משתלמת לעומת שיפוץ של דירה מאוכלסת, בנויה, המשמשת כבר למגורים (ויש אפילו קבלני בניין שמוכנים להשתתף בעלויות, או לסייע, גם כשהשיפוץ פרטי). 

זאת הייתה התנסות ראשונית עבורי בשינוי דירת קבלן בפרוייקט שבו כל הדירות הן שבלונה קבועה.
בעזרת התנהלות חכמה וחיסכון גדול במקומות שניתן, הצלחנו לממש כמה חלומות קטנים בדרך
 🙂

שיפוץ הדירה החדשה בהוד השרון מראה שזה אפשרי. אפשר להגשים חלומות, במינימום עלות ואפילו מבלי ליצור עיכוב בקבלת המפתח לדירה. למידע אודות אביב קופלר לחצו כאן