שיפוץ דירה בפתח תקווה

28/10/2019

פתח תקווה היא אחת הערים שצומחות בקצב מהיר במיוחד במאה ה-21. הישוב הוותיק – שכידוע היווה את המושבה הראשונה שהוקמה כשהעם היהודי החל לחזור לארץ ישראל בסוף המאה ה-19 – מתרחב צפונה עם השכונות אם המושבות ואם המושבות החדשה, מתפתח מאוד גם בחלק הדרום מערבי ובפרט בנווה עוז וכפר גנים ג’, ועוד מקום שבו באה לידי ביטוי תנופת הפיתוח של העיר שמספר התושבים בה כבר עבר את הרבע מיליון הוא המרכז הישן. בחלק זה מתבצעים לא מעט שיפוצים של דירות ישנות במטרה להתאים אותן לצרכים העכשוויים ולנצל את האפשרויות המתקדמות הרבות בתחום הבנייה. לאחר קריאת התוכן בעמוד זה תוכלו להבין מדוע שיפוץ דירה בפתח תקווה הוא פרויקט משתלם במיוחד, איך לא חורגים ממסגרת התקציב שנקבעה, מהם הדגשים החשובים של שיפוץ דירות קטנות בפ”ת וכיצד להבטיח מקסימום תועלת.

למה כדאי לשפץ דירה בפ”ת?

שיפוץ דירות בפתח תקווה הוא החלטה כלכלית חכמה מאוד. המיקום המרכזי של העיר – הן ביחס לגוש דן, הן ביחס לאזור השרון וגם הקרבה לנתב”ג ולכביש 40 שמוביל דרומה – הופך אותה לאזור מבוקש. גם התרחבות הפעילות העסקית בעיר ואזורי ההיי-טק והתעשייה המשמעותיים הופכים את אם המושבות לעיר מודרנית שמספקת לתושביה איכות חיים.

בהתאם רמת המחירים של הנדל”ן בעיר גבוהה למדי – וכשמשפצים דירה אמנם נדרשת השקעה, אולם עליית ערך הנכס גבוהה בהרבה בהשוואה לעלות העבודות. 

איך לא לחרוג ממסגרת התקציב בלי לפגוע באיכות העבודה?

על-מנת ששיפוץ הדירה יהיה אכן משתלם כלכלית וכמובן יניב נחת רבה לכל בני הבית, חשוב להימנע מחריגות ממסגרת התקציב שנקבעה מראש (מן הסתם בהתאם לאפשרויות הכלכליות ולרצונות של מי שחי בדירה).

בהקשר זה חשוב להבין שללא תכנון מוקפד, עלולות לצוץ הוצאות רבות שלא נלקחו בחשבון. כל הוצאה שכזו מגדילה את הסיכון לפריצת מסגרת התקציב ולאובדן שליטה מוחלט על הפרויקט. גם הערכות לא נכונות, עקב היעדר מידע מקצועי, הן מקור לקשיים כלכליים אפשריים – למשל אם לא מתמחרים נכון את המטבח החדש או את עלות חידוש הצנרת.

המפתח העיקרי למניעת חריגות ממסגרת התקציב הוא שכירת שירותיה של מעצבת פנים בעלת ניסיון בשיפוצים. השילוב בין הידע המקצועי לבין הניסיון הספציפי מבטיח עריכת תוכניות מפורטות שמבוססות על תחשיב כלכלי מדויק והיצמדות אליהן בשלב המימוש.

שיפוץ דירה קטנה בפתח תקווה

גם במרכז פתח תקווה וגם בשכונות הוותיקות ישנן לא מעט דירות קטנות – שעם שיפוץ חכם יכולות להפוך לפנינה של ממש.

הדגשים העיקריים של שיפוץ דירה קטנה בפתח תקווה הם:

  • חלוקה גמישה של חללים – בלי קירות אלא בעזרת שימוש חכם בחומרים עם גוון שונה או מרקם אחר.
  • תאורה נכונה – פיזור מושכל של גופי תאורה, כולל כאלה סמויים, מייצר מוקדי עניין רבים ומטשטש את הגודל.
  • אור טבעי בשפע – דרך נוספת “להגדיל” דירה קטנה.
  • פתרונות אחסון יצירתיים – כדי למנוע בלגן וצפיפות.
  • מראות – שתורמות גם הן לתחושה של מרחב מרווח.

שיפוץ דירות בפתח תקווה – מקסימום תועלת, מינימום זמן ובלגן

תכנון מדויק של מעצבת פנים עם ניסיון רב בהובלת תהליכי שיפוץ מבטיח לא “רק” שמירה על מסגרת התקציב אלא גם את השלמת העבודות בזמן קצר באופן מפתיע. למעשה ניתן בימינו להשלים תוך 21 ימי עבודה אפילו שיפוצים מקיפים, וכשמדובר על שיפוץ קטן יותר הוא יבוצע תוך 3-4 ימים בלבד!

הסיבה לכך היא הסנכרון המיטבי בין כל הפעולות שיש לבצע, הפיקוח הצמוד על אנשי המקצוע שמגיעים לנכס  והמיומנות שמבטיחה אפס טעויות (שמעכבות מאוד שיפוצים). הבחירה הנכונה של החומרים הטובים ביותר לכל מטרה משלימה מקסימום תועלת – וחיים עם איכות אמיתית לבני הבית.

שיפוץ דירה בפתח תקווה
5 (100%) 1 vote

קבל הצעת מחיר משתלמת!

או חייגו עכשיו: 0777298714

פוסטים אחרונים

סגירת תפריט