שיפוץ דירה בהרצליה

לא האמנו כמה מהר אפשר להשלים שיפוץ דירה בהרצליה

עד עכשיו, חשבנו לתומנו ששיפוץ של דירה חייב להיות עניין ארוך. תהליך שמהרגע שהוא מתחיל ועד הרגע שהוא מסתיים, צריכים לעבור הרבה (מאוד) חודשים. אבל אחרי שפגשנו את אביב קופלר הרוח החיה של “72 גג” הבנו שיש כאן קונספט נדיר ומיוחד. הקונספט הוא שאפשר וניתן להשלים שיפוץ קומפלט בפרק זמן שממש קשה להאמין. הצטרפו אלינו ותבינו גם אתם, כמה מהר אפשר לשפץ דירה קומפלט בהרצליה.

הפעם הבעל מכתיב את הקונספט

מספרת אביב: יום אחד אני מגיעה לפגישה עם זוג נחמד. אישה, בעל, שלושה ילדים. צריכים שיפוץ דירה בהרצליה, עבורם ועבור ילדיהם. בפגישה איתם מיד הבנתי שזה הולך להיות פרויקט נחמד, כי היה בהם משהו מיוחד. בניגוד לרוב הזוגות שאני פוגשת בעבודתי, האישה דווקא לא כל כך רצתה להגדיר את העיצוב הרצוי לה. העדיפה שדווקא בעלה יהיה הרוח החיה בקבלת ההחלטות העיצוביות ולפי התוצאה שהתקבלה, היא בהחלט ידעה על מה היא מדברת. כמובן, שניכר היה שיש שיתוף פעולה בין האישה לבין הבעל. השילוב בניהם היה ראוי לציון ואפשר היה לראות את זה בבהירות, גם אחרי שהקונספט של העיצוב כבר היה ברור ועד לרגע שבו הם בחרו יחד את החומרים.

5 נפשות, בדירה השוקקת וכולם צריכים להיות מרוצים

כעת חשוב לתאר מעט את הדירה. מדובר בדירה בהרצליה, דירה גדולה, בנויה בסגנון דופלקס. בדירה, 6 חדרים ועל פי ההרכב המשפחתי, זה בהחלט לא יותר מדי. 5 נפשות מהם 3 בנים, ממלאים בקלות את 6 החדרים פלוס 2 המרפסות (הגדולות…).

שיהיה ברור, אין ספק שהדירה בהרצליה, עוד לפני השיפוץ הייתה שוקקת חיים. ככה זה כשמדובר בדירה שבה חיים 3 בנים. וכמובן שלכל ילד יש את העולם שלו, את התחביבים שלו, החפצים שלו והרצונות שלו. ולכל זה היה צריך להתייחס בשיפוץ, לצד הרצונות והדרישות והחלומות של ההורים.

הבן הבכור, שחדרו שוכן בקומה למטה, צריך יותר ספייס. הוחלט להרחיב את חדרו ולצרף אליו את מה שהיה קודם שירותי האורחים. גם חדריהם של שני הבנים בקומה שלמעלה שודרגו בהתאם. מה, להם לא מגיע?

יש תוכניות ויש תוספות הכרחיות

אבל התוכניות שלפני השיפוץ, לא יכולות להישאר כמו שהן. כאשר התוכניות והקונספט הולכים ומתגבשים, מחליטה המשפחה שדרוש יותר. זה קורה כך לא מעט. כאשר מחליטים – אם כבר, אז כבר! אם כבר משפצים, אז עד הסוף. זו ההזדמנות. מחליטים שהכרחי לנקוט צעדים נוספים, הכרחיים, ברור שהכרחיים.

מחליטים להחליף למשל את כל האינסטלציה. מחליטים להחליף ולשדרג את האלומיניום.יש לטפל גם בכל חדרי הרחצה(שניים קיימים ואחר חדש שהוספנו  ) ולהחליף ולחדש את הריצוף בכל הדירה. ואם כבר, אז את המרפסות לא לשדרג? ובמטבח אפשר בלי נגרות חדשה? כפי שאתם מבינים, המשפחה מחליטה בסופו של דבר ללכת על שיפוץ – שיפוץ.

אז כמה זמן באמת לוקח שיפוץ דירה?!

אחרי שהצלחנו, כך אנו מקווים, להבהיר שזה לא היה איזה שיפוצון קטן אלא ממש שיפוץ דירה יסודי, אתם בוודאי כבר סקרנים. נו, אז כמה זמן אתם חושבים לוקח לשפץ דירה שכזאת? חצי שנה? 5 חודשים?

קבלו – דופלקס בהרצליה, 6 חדרים, 5 נפשות, 2 מרפסות – הכל ב-17 ימי עבודה!

סגירת תפריט
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו