שיפוץ דירה – עד 21 ימי עבודה

הרעיון של 72 גג החל בנקודה מאוד מסויימת בחיי,

שבה הבנתי ששיפוץ דירה יכול להיות הסיוט הנורא של כל זוג או משפחה, ושאני יכולה לעשות את זה אחרת!!

"הכניסה" לחייהם של אנשים ולדינאמיקה המשפחתית שלהם באמצעות הכניסה לבתיהם, לימדה אותי שיש עקרון בסיסי שצריך להוביל כל שיפוץ דירה: 

 1. הקפדה על לוחות זמנים! וזאת כמובן מבלי לפגוע באיכות העבודה ובמחיר השיפוץ. כך נשמרת פרטיותם של דיירי הבית, תוך השתדלות מקסימלית לפגוע במינימום ההכרחי באורח חייהם ושגרת יומם. כאשר אני עושה שיפוץ דירה או עסק ב-72 גג, עקרון הזמן הוא שמנחה אותי לאורך כל הדרך ובכדי לעמוד בהבטחה של שיפוץ ועיצוב הבית בזמנים מוגדרים מראש.
 2. עבודת ההכנה נעשית הרבה לפני כניסת הפועלים לדירה. ההתייחסות לשיפוץ דירה או שיפוץ בית או עסק היא התייחסות הפקתית:
 3. פגישה ראשונה ובלתי מחייבת במהלכה נבין יחד את הצרכים ברמת ההיקף והפנטזיה המקסימלית שהייתם רוצה שתקרה בביתכם.
 4. הצגת האפשרויות השונות ותכניות עיצוביות.
 5.  תחילת עבודת ההפקה: מכתב הכמויות והצעת המחיר.
 6.  תכניות – אם יש צורך.
 7.  מסמך צבע.
 8.  רכישות של חומר לבן כגון כלים סניטריים, נגרות למיניה, אלומיניום וכד'- את הכל אני מובילה יד ביד עם הלקוח!
 9. קביעת תאריך תחילת עבודה לשיפוץ דירה– נקבע כשאחרון הספקים מוכן ל"הובלה" והרכבה, (למשל- כשהנגר מוכן עם ארון המטבח להרכבה!).
 10. מסירת המפתח ועזיבת הבית. אני מבצעת את העבודות בדירה עצמה, יום ולילה, תוך ווידוא ויד על הדופק שלא יהיו עיכובים

מעוניינים בפגישת ייעוץ אונליין או פרונטלי ללא עלות? צרו איתי קשר
השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

שיפוץ דירה 70 מטר - שיפוץ דירה גדולה או קטנה
שיפוץ ועיצוב פנים לדירה בחולון

שיפוץ דירה במהירות שיא

לצורך שיפוץ דירה במהירות ועמידה בזמנים, במיוחד עם ההתחייבות שלנו לשיפוץ דירות הכל כלול עד ותוך 21 ימי עבודה בלבד – זה מחייב פיקוח עבודה מקצועי, יכולת פתרון בעיות שעשויות להתגלות בשטח וחזון עיצובי שמשנה הכל במראה המוגמר. האהבה שלי לצבעים ולפרטים הקטנים, הכושר לנתח את התכנית לפרטיה והיכולת לנהל צוות פועלים מיומנים העוסקים בכמה מלאכות במקביל, מאפשר ללקוחות 72 גג לקחת את ימי שיפוץ הבית ולהעניק לעצמם חופשה קצרה, שבתומה יגיעו לבית חדש, משופץ, מעוצב ונקי.

ההתחייבות של 72 גג כוללת: שיפוץ כללי לדירה עד 5 חדרים, כולל החלפת אינסטלציה, חשמל וריצוף בזמן שיא של 21 יום גג!! 

כמעט בכל פגישה ראשונית של היכרות אני שומעת את המילים הללו: 
"אמרו לנו אל תתחילו אפילו בשיפוץ, יגידו לכם שזה חודשיים עבודה, ויסיימו רק אחרי חצי שנה. או שיגידו תתחילו עם סכום מסוים, ותסיימו ביותר מכפול". אני מבינה את הפחד "מסיוט" של שיפוץ, ולכן פיתחתי את השיטה המיוחדת לי שהופכת את השיפוץ למדע מדויק… הן מבחינת התקציב, והן מבחינת הזמן. עד 21 ימי עבודה – ⏳ בהתחייבות ‼️
 

שיפוץ דירה קטנה יכולה להתבצע תוך 24 עד 72 שעות, אך לעתים קרובות נדרש שיפוץ כולל ומקיף של אותה דירה או לחילופין מדובר בדירה גדולה יותר, או שמדובר על שיפוץ בית פרטי – גם אז 72 גג שוברת שיאים בזמני העבודה. כאשר נשמרים מידת הקפדה הגבוהה על התכנון המוקדם מבעוד מועד והפיקוח בשטח על צוות בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים – שיפוץ דירה כולל, יכול להסתיים ב 21 ימי עבודה לכל היותר, פרק זמן שמקצר לשליש את משך השיפוץ הרגיל הנדרש לשיפוץ דירה. ועל כל יעידו יותר מ 100 לקוחותיי.

שיפוץ ועיצוב פנים ל דירה בחולון - מטבח
שיפוץ דירה בחולון - פינת אוכל
שיפוץ דירה בחולון - סלון

עלות שיפוץ דירה

עלות שיפוץ דירה ישנה או חדשה, מורכבת משני פרמטרים: 

 1. חומר שחור שזה העבודה הקבלנית וחומר לבן (רכישות מספקים חיצוניים כגון כלים סנטריים, פרקט, אלומיניום, נגרות..).
 2. עלויות החומר הלבן הן מאוד אישיות ומשתנות בהתאם לטעמכם וכיסכם.

הפרמטרים הקשורים בשיפוץ דירות ובתים הם כל כך רבים, מגוונים ומשתנים והם הקובעים את המחיר בסופו של דבר למשל: פינוי פסולת מקומה 4 ללא מעלית וללא יכולת להתקנת שרשור לעומת פינוי פסולת מקומה 2 עם מעלית ועם יכולת לשרשור משנים מאוד את המחיר הסופי.

כמו גם, ריצוף בהדבקה על ריצוף קיים, לעומת הרמה שתי שכבות ריצוף, החלפת החול וריצוף בטיט משנה לחלוטין את מחיר הריצוף. כשהזול ביותר הוא הסרת פנלים, כהכנה לפנלים חדשים והתקנת פרקט. ולכן צריך בעלי מקצוע ישירים אמינים והגונים עם מוניטין טוב ותוכניות מותאמות מראש, כמו כן תקציב ידוע ולוח זמנים מדויק. 

מעוניינים בפגישת ייעוץ אונליין או פרונטלי ללא עלות? צרו איתי קשר
השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

לקוחות ממליצים

דוגמה שנייה - שיפוץ דירה ברמת גן קומפלט:

שיפוץ דירה הכל כלול

רמת גן
223,450
 • 4 חדרים
 • החלפת 8 דלתות
 • קומה 3 עם מעלית
 • חזית - שני חדרי רחצה קומפלט
 • אינסטלציה חדשה ופרקט בכל הדירה
 • הוספת אי במטבח וצביעת חזית ארונות המטבח
 • החלפת מספר חלונות בדירה (אלומיניום) וצביעה של הדירה
 • עבודות נגרות (ארונות לשני חדרי רחצה, ספריית מדפים, יחידת אי למטבח ופינת טלוויזיה)

מתכננים לשפץ את דירתכם או ביתכם בקרוב? צרו איתי קשר וקבלו ייעוץ בחינם.
השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם.

טיפים מנצחים לעיצוב ושיפוץ דירה מחדש

החלטתם שאתם מעוניינים בעיצוב הדירה מחדש ובשיפוץ? מצוין! עוד לפני שאתם יוצרים איתי קשר, אני ממליצה להמשיך לקרוא את המאמר שהכנתי עבורכם, לקבל רעיונות, להבין טוב יותר מה מצפה לכם ובעיקר להתחיל לדמיין איך ייראו החיים שלכם ביום שאחרי (שכאמור עם 72גג מגיע ממש מהר…)

לנצל את כל החלל

התבוננו היטב בדירה שלכם, ובדקו אם יש בה חללים שכלל אינם מנוצלים. סביר להניח שהתשובה חיובית, שכן במרבית הבתים זהו המצב, ושטח יקר מתבזבז לו. כשאנחנו משתמשים גם בשטחים שמעל הדלתות, אלה שמעל לחלונות, כל הפינות השונות וכו', כמובן מבלי ליצור עומס ויזואלי מופרז, התוצאה היא בית עם הרבה יותר אפשרויות.

להכניס לדירה אור טבעי

האור הטבעי הוא תמיד האור הכי מחמיא שיש, ולכן כדאי להכניס אותו לבית, ובשפע. הדרך לעשות זאת היא חלונות בעלי מפתח רחב, עם עדיפות לחלונות שקופים (ומציאת פתרונות אסתטיים ופרקטיים לסוגיית הפרטיות).

להפריד מרחב גדול למספר חללים בהתאם לשימושים

כשאנחנו מפרידים מרחב גדול למספר חללים אנחנו מעניקים לו אופי חדש ובעצם גם מראה מחודש. המרחב הופך לפרקטי יותר בזכות הפרדת השימושים, והבשורות הטובות באמת הן שניתן לעשות זאת גם בלי לבנות קירות – אלא בצורה פשוטה (וגם זולה למדי): שימוש חכם בחומרים עם מרקם שונה וצבע אחר ושימוש מושכל באביזרים יעשו את העבודה הרבה יותר טוב מכל קיר.

להעדיף רהיטים מסוגננים, מראות מעניינות, משטחים בוהקים

באופן כללי אני מאמינה שעיצוב או שיפוץ דירות לא חייב להיות פרויקט שמורכב מהריסות ובניות. רהיט מסוגנן עשוי לשנות את החזות של הסלון כולו, מראה עם עיצוב יוצא דופן מוסיפה עניין וגם מייצרת אשליית גודל כך שבמסגרת שיפוץ דירה קטנה היא חובה וגם בדירות גדולות היא תורמת המון, משטח מבריק מייצר תחושה של עומק ומוסיף גם אנרגיות נכונות, ולשם כך ניתן לנצל כל משטח שהוא (חיפוי קיר, שולחן, שידה וכו') ובכל מקום שבו אפשר לחשוב מחוץ לקופסא אפשר גם ליצור עיצוב משובח במינימום הוצאות ומינימום זמן.

להוסיף יצירות אמנות

אמנות היא תוספת מבורכת לכל חלל. כדי להבטיח מקסימום תועלת כדאי להשקיע מחשבה ותשומת לב בבחירת הציור או הפסל, כשכמובן אין צורך לרכוש תמונה מקורית של ואן גוך אבל כן חשוב לבחור את האמנות כך שתיווצר הרמוניה מוצלחת עם המרכיבים האחרים בחלל שאליו היא מיועדת.

מה חשוב לדעת על עיצוב דירות קטנות? - עיצוב דירה קטנה

הדירה קטנה יחסית? יש לי פתרונות עבורכם

שיפוץ דירה קטנה הוא תמיד אתגר מעניין עבורי. חשוב להבין שבדירות קטנות כל פרט וכל ניואנס מתבלטים מיד לעין, ולכן למרות שהיקף העבודות הנדרשות בדרך כלל קטן יותר, תשומת הלב הנדרשת היא גבוהה יותר – ובעצם עיצוב הדירות הקטנות הוא דוגמה מצוינת לחשיבות הכלל של חז"ל, סוף מעשה במחשבה תחילה.

במיוחד חשוב לחשוב מה אתם בעצם רוצים, ואם אתם לא בטוחים אני תמיד מוכנה לעזור. יש כאלה שמעדיפים דירה מסודרת מאוד ויש כאלה שאוהבים את הבית שלהם עם אופי "זרוק" יותר (בדירה קטנה בכל מקרה צריך לתכנן בקפידה, כדי שלא ייווצר בלגן גדול מדי שיהפוך את המרחב ללא פרקטי), ישנם כאלה שאוהבים שקט וכאלה שמבקשים עיצוב אינטנסיבי יותר, גם מבחינת הגוונים והחומרים הסקאלה רחבה מאוד – ותמיד כדאי ללכת עם הלב. 

את העצה הזו אני מיישמת בכל ההחלטות שאני מקבלת בחיים, ובפרט היא חשובה כשמעצבים דירה קטנה ורוצים להעניק לה אופי (שיטשטש את הממדים הצנועים). האופי צריך להיות מתאים לזה שלכם, ולכן אני ממליצה בחום לא להתחיל לחשוש מה יגידו ההורים, החברים, המכרים וכו'. הבית שלכם הוא הבית שלכם והאישיות שלכם אמורה לבוא בו לידי ביטוי (ובכלל, כשמתחילים לחשוב מה יגידו, קשה להגשים חלומות…)

דגש חשוב נוסף במסגרת שיפוץ דירות קטנות הוא לאפשר מקסימום שימושים למרות שהמטראז' מצומצם. כאן נכנס לתמונה הניסיון הרב שלי וגם למגוון הרחב של הפתרונות הפרקטיים שיש כיום תרומה לכך שתוך זמן קצר כבר לא תרגישו בכלל שאתם חיים בבית קטן.

להפריד מרחב גדול למספר חללים בהתאם לשימושים

עיצוב ושיפוץ דירה הוא הזדמנות מצוינת להוסיף צבע לבית – וגם לחיים.

יש לנו שתי דרכים עיקריות לעשות זאת – לצבוע קירות (את כל הקירות בבית או חלק מהם, בהתאם למצב הנוכחי שלהם ולרצונות שלכם) או להדביק טפטים (שוב, על כל קירות הבית או על חלקם). כדי להמליץ לכם מהי הדרך הטובה ביותר אצלכם בדירה, ובעצם בכל חדר בדירה שהרי יכול להיות שבסלון עדיף לצבוע ובחדר הילדים מומלץ טפט, אני צריכה להכיר אתכם ולראות את הבית – אבל עוד לפני זה תוכלו לקבל ממני מעט מידע כללי על שתי האופציות, היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, כך שתוכלו להתחיל לחשוב על האפשרויות שעומדות בפניכם.

צביעת קירות

לאופציה של צביעת קיר יתרון משמעותי אחד והוא שמדובר בפעולה פשוטה למדי, ולמעשה כזו שכמעט כל אחד וכל אחת יכולים לבצע בכוחות עצמם והתוצאה תהיה משביעת רצון (כשבאופן טבעי צביעה מקצועית, במיוחד עם איש מקצוע שאני כבר מכירה ויודעת מהן יכולותיו, תיצור תוצאה מרהיבת עין במיוחד וגם עלות הדירה אינה כה גבוהה).

עוד יתרון של אופציית הצבע לקיר היא העושר העצום של הגוונים שקיימים כיום, כך שתוכלו להגשים כל חלום לגבי כל קיר ברמת דיוק מקסימלית. טרנד נפוץ למדי בימינו הוא הענקת מראה מעט שונה לחלקי קירות שונים באותו מרחב כדי ליצור עניין ויופי, ועוד אופציה היא המראה הוואשי שובה הלב.

החיסרון הבולט של צביעת קיר הוא שפעולה זו יוצרת מידה מסוימת של לכלוך ובלגן, אבל אם בכל מקרה היא מתבצעת במסגרת שיפוץ כולל של הדירה, או אפילו שיפוץ חלקי, ממילא נוצרת פגיעה בשגרה (כאמור לזמן קצר מאוד) כך שהחיסרון פחות רלוונטי.

שיפוץ דירה בחולון - סלון
שיפוץ דירה

הדבקת טפטים

טפט הוא אופציה מעולה כשישנם פגמים בקירות שצבע לא יצליח לטשטש – ואילו טפט כן. בנוסף טפטים מודרניים מגיעים בשלל סגנונות ועיצובים, ואתם רק צריכים לבחור מביניהם (כשאני כמובן אשמח לעזור ולהתאים את עיצוב הטפט לעיצוב החלל). טפטים מודרניים הם גם עמידים מאוד וקל לנקות אותם – עוד יתרון על פני אופציית הצבע.

החיסרון העיקרי הוא שאם תרצו לעדכן את מראה הקיר, החלפת טפט היא פעולה מורכבת יותר ביחס לצביעה מחדש של הקיר. מצד שני, אם אנחנו מתכננים היטב את העיצוב מחדש של הדירה, תוך כדי שאנחנו לוקחים בחשבון גם את הטווח הארוך יותר, סביר להניח שכלל לא תרצו להחליף את הטפט במשך שנים רבות.

שיפוץ בית עם 72 גג – איך ולמה?

באופן טבעי כל המידע הנ"ל הוא רק חלק ממה שצריך לקחת בחשבון לקראת שיפוץ דירה – אבל אל תדאגו, אתם לא צריכים לחשוב על הכל לבד. אני כאן עבורכם, וכשניפגש כדי להכיר ולהתחיל ליצור את הבית המושלם עבורם, נוכל לעבור על כל הנושאים ולחשוב ביחד מה הכי מתאים לאורח החיים שלכם ומה הכי מתאים לאישיות שלכם – כשאת השיפוץ עצמו נשלים בטווח של 72 שעות גג עד 21 ימי עבודה לכל היותר.

לא מאמינים שזה אפשרי? אני אוכיח לכם שזה בהחלט אפשרי.

זה אפשרי בשל מי שאני (מעצבת ומפיקה בנשמתה…) כשניהול העבודה חשוב במיוחד, וכך גם הניצוח והתיאום בין בעלי המלאכה השונים, אשר ביחד מאפשרים ללוחות הזמנים לקרות בפועל. ובעיקר משום שעבורי כל שיפוץ דירה הוא סיפור של בית ומשפחה שהם עולם ומלואו. הנוכחות והמעורבות שלי בכל פרויקט ופרויקט מביאה ערך מוסף של עיצוב פנים בזמן אמת, בעיקר כשנוצרות בעיות בלתי צפויות בשטח. והכי חשוב – אני מעניקה ללקוחותיי שקט מלא ובטחון – איתי אתם יכולים לדעת בוודאות שכשתחזרו לבית שלכם (אחרי זמן מינימלי), הוא יחכה לכם מוכן עד אחרון הפרטים, בדיוק כפי שתמיד חלמתם עליו.

קצת עליי

אני אוהבת לחיות את החיים בצבעים, בשמחה ועם המון תעוזה! ואני גם אמא וסבתא גאה 🙂
למעשה, במבט לאחור וממרומי גילי (חגגתי 60 לאחרונה) אני יכולה לומר בוודאות שתחום העיצוב והיופי בפרטים "הקטנים" של החיים תמיד היה שזור בחיי.
בשנות ה-20 שלי, חשבתי שזה יהיה נהדר ללמוד פסיכולוגיה וכך היה , אך למעשה, בזמן הלימודים מימנתי את מחייתי ע"י עיצוב תכשיטים ומאוחר יותר פתחתי בית מלאכה בוטיקי לתכשיטים שלי.

בהמשך, עיצבתי סריגי כותנה שנשים אוהבות, כאלה שמרגישים בהם נח ונראים בהם נפלא.
במשך כל חיי יצרתי בידיים מוצרים מכל מיני תחומים: הייתי צוללת שעות בסטודיו שלי ביפו ומייצרת אקססורייז , כל מה שיכול היה להוסיף טאץ של אומנות ולהכניס שמחה וייחודיות לבית. החל מקופסאות תכשיטים אמנותיות ,רסטורציה של רהיטים וצביעה אמנותית ותמונות קיר .

לפני למעלה מעשור החלטתי לשפץ את הדירה שגרתי בה: חלמתי על מטבח חדש, החלפת הריצוף ושדרוג כל מראה הדירה אך, חששתי מלוח זמנים ותקציב שידוע איך הוא מתחיל , אך לא ידוע איך יסתיים. כן, הייתי שם, גם אצלי קבלן נעלם באמצע והשני משך ומשך את הפרויקט… להמשך קריאה אודות אביב קופלר + 72 גג לחצו 

פרוייקטים אחרונים