שיפוץ דירה בתל-אביב
4 חדרים
90 מ"ר

הרומן עם הצעירונת המקסימה ואמה,החל כבר במפגש הראשון בבית-קפה בצהלה.

כשהגענו לדירה בת ה 25 שנים בנאות אפקה, הבנתי עד כמה הדירה מיושנת  ומוזנחת,מה שהביא אותנו להחלטה לפירוק טוטאלי.

מרפסת השירות,שהכניסה אליה היתה מהמטבח,חדר הרחצה עם האמבטיה ושירותי האורחים ,פורקו וחולקו לשני חדרי רחצה חדשים כשאחד מהם צורף לחדר השינה.

המטבח שהיה סגור בחדרון,נפתח לכיוון הסלון.כמו כן,הוחלפו הדלתות והחלונות ליצירת מראה עדכני ומודרני.

בדירה הוכנס לוח חדש תלת פאזי והנקודות חווטו מחדש.

פריטים אקלקטיים שנאספו ע"י בעלת הדירה מהשווקים ומהרחוב,שופצו ונצבעו ויחד עם פלטת הגוונים החמימים בקירות, הקנו לדירה מראה בסגנון רטרו כשאת ההרמוניה הסופית הקנה פרקט בגוון אגוז

וכל זאת התבצע ב -21 ימי עבודה.

צילום : mushik brin

שיפוץ דירה בתל אביב

באופן כללי שיפוץ דירה בתל אביב הוא אתגר מרתק. העיר העברית הראשונה לא מפסיקה להשתנות ולאמץ טרנדים עיצוביים חדשים, וכשיוצאים לדרך שבסופה זוכה הבית למראה חדש, חשוב למצוא את האיזון המדויק ביותר בין האופנה העדכנית לבין האלמנטים הקלאסיים, את המינון הנכון של הייחודיות (שכן תל אביב ידועה כמקום שבו כל אחד יכול, ורוצה, להביא את עצמו לידי ביטוי, ומצד שני יש לעשות זאת בנונשלנטיות) ולא להזניח גם את הפן הפונקציונלי (שהרי בסופו של דבר מדובר בחלל שאמור לשרת צרכים רבים).

שפה עיצובית מגובשת היטב

הבסיס לכל פרויקט של עיצוב דירה בתל אביב או שיפוצה – בין אם מדובר על דירה קטנה ובין אם גדולה, בין אם בצפון העיר ובין אם בשכונות שהופכות למקומות מבוקשים בדרום או במזרח – הוא יצירת שפה עיצובית מגובשת היטב. במקרה של הדירה הספציפית, שימשה השפה ליצירת מראה הרטרו המבוקש, כשכל הפרטים שבעלת הדירה אספה, ושבאופן טבעי התאפיינו באקלקטיות רבה, שמרו על הייחודיות ובה בעת הובטחה הרמוניה ביניהם כמו גם בינם לבין שאר המרכיבים בעיצוב הדירה.

על-מנת להבטיח מראה שובה לב, וכזה שיהווה מקור לקורת רוח רבה גם בהווה וגם בעתיד, נדרשים ידע וניסיון לא רק בשיפוצים אלא גם בעיצוב פנים – כך שלאשת מקצוע שהיא מומחית גם בעיצוב וגם בשיפוץ ישנו יתרון משמעותי.

לפרק ולהרכיב

עוד מאפיין בולט של שיפוץ דירות בתל אביב הוא הצורך לבצע פירוקים משמעותיים. בעיקר כך הדבר בשכונות הוותיקות של העיר ובדירות שנבנו במאה הקודמת (וחלקן אפילו בנות 40-50 שנה). התשתיות בנכסים הללו כבר התיישנו באופן טבעי ובנוסף במקרים רבים החלוקה הפנימית של הדירה לא מתאימה לצרכים הנוכחיים של בני האדם שגרים בה. כשהפרויקט כולל שבירת קירות, החלפת חדר רחצה, התקנת צנרת חדשה ושאר פעולות מסוג זה השיפוץ עלול להתארך ולהסתבך – ולכן ישנה חשיבות רבה לתכנון המדויק והמדוקדק.

התועלת הכלכלית של שיפוץ דירות בתל אביב

שיפוץ דירה בתל אביב הוא מהלך חכם מאוד גם מבחינה כלכלית. הסיבה לכך פשוטה: עלות כל פרויקט מסוג זה לא משתנה במידה מהותית בין אזור לאזור ואילו העלייה בערכו של הנכס המשודרג והמחודש גבוהה במיוחד בתל אביב, עיר שערך הנדל"ן בה נוסק מעלה מעלה בשנים האחרונות. הקפדה על היצמדות למסגרת התקציב הנתונה ורכישת חומרים וציוד מהספקים הנכונים – על בסיס ההיכרות האישית שלי עם התחום – מבטיחות מינימום הוצאות, ובהתאם מקסימום רווח מכל הבחינות.

שיפוץ דירה בתל-אביב, נאות-אפקה, 4 חדרים, 90 מ"ר
5 (100%) 1 vote
סגירת תפריט