שיפוץ דירה ברחוב קדם ביפו
4.5 חדרים
130 מ"ר + מרפסת 30 מ"ר

רחוב קדם ביפו, 4.5 חדרים, 130 מ"ר….את הדירה ברחוב 60 המפורסם, מול המדרון החדש של הפארק ביפו, הסבתי בהנאה לדירת מגוריי לפני כשנה. התקרה גבוהה מהסטנדרט, כמעט 4 מ' – מה שחייב הזמנת וילונות מיוחדים ולא סטנדרטיים. המטבח נבנה מקבילי, צמוד קיר + אי הפונה לפינת האוכל המכיל את "המלכה" קו'צינה ושתי יחידות מגירות עם משטח עבודה בו'צר. שני חדרי רחצה וממ"ד שהפך לחדר ארונות. הכיף הגדול הוא כמובן לפתוח את הבקר, עם הקפה במרפסת מול הים.

המעונינים לראות את הדירה מוזמנים לתאם עימי טלפונית.

שיפוץ דירה ביפו

יפו היא לוקיישן עם אישיות ייחודית ובהתאם גם שיפוץ דירה ביפו הוא תמיד פרויקט ייחודי ומרתק – וגם כזה שניתן להפיק ממנו תועלת גבוהה במיוחד בכמה וכמה אספקטים: ראשית, איכות החיים של בני הבית נוסקת מעלה בזכות התאמת המרחבים השונים לצרכים שלהם והפיכתם ליפים יותר. שנית, הסיכוי להתרחשות תקלות (פיצוץ בצנרת, קריסה של מערכת החשמל וכו') מצטמצם דרמטית בזכות חידוש התשתיות שהתיישנו. ושלישית, ערך הנכס נוסק גם הוא מעלה מעלה – ומאחר שהפוטנציאל של נדל"ן ביפו גבוה מאוד, הרווח שלכם מהשיפוץ עשוי להיות משמעותי במיוחד.

כשמשפצים דירה ביפו מומלץ לשים לב למספר דגשים ייחודיים ובפרט מתבלטת חשיבותו של החיבור לסביבה. שיפוץ דירה ביפו מבלי להתייחס לאספקטים הסביבתיים, לאופי של האדריכלות היפואית ולמרקם האנושי יניב אולי דירה יפה אבל כזו שנראית כמו נטע זר במרחב, ובסופו של דבר לא יתממש מלוא הפוטנציאל. עוד אלמנט שמחייב התייחסות ספציפית במסגרת שיפוצים ביפו הוא התקרות הגבוהות שמאפיינות חלק גדול מהדירות בעיר. במקרים אלה יידרשו גם חלונות גבוהים, וילונות ארוכים ובאופן כללי מחשבה מעמיקה כיצד לנצל את החלל הגבוה באופן המיטבי.

השלב הראשון של שיפוץ ביפו הוא תכנון מדוקדק. התכנון נשען על גודל הדירה, על צרכי בני הבית ועל הדברים החשובים להם במיוחד. כך למשל למאסטר שפים שבינינו מומלץ ליצור מטבח רחב ידיים ולידו אי, וכן לבחור בקונספט של אופן ספייס, כך שהמרחב הקולינרי יהפוך לזירת התרחשות תוססת שמושכת אליה את כל בני הבית – מי להכין אוכל ומי לטעום…

השלב השני הוא הצטיידות בכל החומרים הדרושים לטובת הפעולות שנבחרו לשיפוץ. החלוקה המקובלת היא לחומרים "לבנים" (אלה שנכללים במסגרת עיצוב הבית) וחומרים "שחורים" (הקשורים לתשתיות השונות). רכישת כל סוגי החומרים היא כמובן חלק מהשירות שאני מספקת למי שרוצה לשפץ את הדירה שלו, כשבזכות הניסיון הרב מובטח לכם חיסכון כספי משמעותי – גם בגלל שלא נרכשים פריטים מיותרים אלא רק אלה ההכרחיים, וגם בזכות ההיכרות שלי עם הספקים המובילים בארץ כך שתוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים במחיר האטרקטיבי ביותר.

השלב הבא הוא כמובן מימוש התוכניות. כשהתוכניות מדויקות והפיקוח על העבודות יומיומי והדוק, לא מתבזבז זמן יקר לשווא, וניתן להשלים גם שיפוצים מורכבים בלא יותר מ-21 ימי עבודה. בדרך זו התהליך כולו הופך לבלתי מעיק ואפילו נעים, הפגיעה בשגרה כמעט לא מורגשת ותוך פחות מחודש יש לכם בית כמו חדש אבל עם אישיות מבוהקת, וביפו, עיר שבאופן כללי משלבת את הישן עם החדש באופן מעורר השראה.