שיפוץ דירה ברמת גן
4 חדרים
100 מ"ר

זה לא הפרויקט הראשון שליוויתי. זה אפילו לא הפרויקט הראשון ברמת גן. ובכל זאת, היה משהו מיוחד בכל התהליך, במיוחד בקשר שנוצר עם בעלי הבית, משפחה מקסימה שהחליטה לשפץ לאור שינוי משמעותי בהרכב התא המשפחתי.

תאומות בדרך, הזמן לשיפוץ הגיע

את הזוג הקרייריסטי ובנם בן ה-9, פגשתי בצומת משמעותי בחייהם. זה היה כחודש לפני שעמדה להגיע תוספת משמעותית למשפחה…תאומות. זמן יוצא מן הכלל להתחיל לשפץ את הדירה, אתם לא חושבים?

בערבו של יום הגיע טלפון: "יצאנו ללדת והדירה מחכה".

 

זה מה שעשינו, מוזמנים להתרשם בעצמכם

וכמו שאנחנו יודעים לתקתק עניינים בלי להוריד מרמת הביצוע, אפשר כבר עכשיו לומר שהכל הסתיים בהצלחה ובזמן. את הדירה ברמת גן סיים הצוות לשפץ בתוך 21 יום, לא יותר. הכל, לשביעות רצונה המלאה של המשפחה, בהתאם לתכנון ולמפרט הרצוי.

לקחנו דירת 4 חדרים ברמת גן. 4 חדרים שהם גם 100 מטרים רבועים. תכננו והכנו, תיאמנו והתכוננו.

לבסוף, ביצענו:

  • שני חדרי הרחצה ושרותי האורחים – פורקו ועוצבו מחדש. כך מתקבל חלל מעוצב, מקסים ומודרני יותר. מקדש לניקיון הגוף ותחושה מטהרת, לכל המשפחה, לגדולים ולקטנים.
  • ארונות המטבח – שודרגו ונצבעו. כפי שאני מאמינה, לא תמיד חייבים להחליף את הארונות ולהשליך את הישן. זה פשוט נהדר, כאשר אפשר לשלב. לקחת למשל ארונות ישנים, לחדש, לשפר, לצבוע. זה מוסיף המון לאווירה הביתית, מעניק תחושה של המשכיות, מסורת. וזה כמובן גם טוב לסביבה ולא צריך להשליך לאשפה. מטבח חדש, עם תחושה ביתית וחמימה באמת. תענוג.
  • פינת המשפחה שודרגה ונשלחה לצביעה שתיראה לגמרי חדשה, אבל עם לב ונשמה. פינת המשפחה מהווה במידה רבה את הלב של הבית. הלב של המשפחה המתרחבת והנרגשת. זהו מקום שיש בו גם זיכרונות וגם ערוך לקלוט עוד המון זיכרונות, כיף ורגעים של נחת, לימים ולשנים לעתיד לבוא. זה מייצג מוטו חשוב ואמת שאליהם אני חותרת כמעצבת.
  • נבנתה ספרייה גדולה בתוספת תאורה. הספרייה העשירה מהווה מוקד חשוב של תשומת לב. היא מספקת אמירה בעלת משמעות ומעניקה נופך ביתי וחם. התאורה מגדילה את החלל, מאירה את כל מה שחשוב, מדגישה את כל מה שצריך.
  • נוצרה פינת אוכל יפהפייה. פינת אוכל סמוכה למטבח, שמשתלבת בו על הצד הטוב ביותר. בזרימה ובחמימות.
  • חדרי הילדים רוהטו ועוצבו מחדש. מוכנים לקלוט את שתי התאומות הקטנטנות שמצטרפות למשפחה.

אחרי שאפשר כבר לברך על המוגמר, אחרי שהמשפחה חזרה להתמקם בבית החדש, החדיש והמחודש אני יכולה להרשות לעצי ליהנות מעוד רגע של נחת. כן, תמיד יש רגע של נחת. תחושה ממלאת, של נועם וסיפוק שמגיעה בסיומו של פרויקט שהושלם בזמן ועל הצד הטוב ביותר. תענוג לראות את המפגש של המשפחה היפה והמורחבת, בכניסתם לדירה החדשה, החמימה והמזמינה. רגע של התעלות שמחמם את הלב, שמתעלה על כל הטרחה והעבודה שבדרך.

אתם מוזמנים להביט בתמונות ולהתרשם בעצמכם…

צילום – Moshik Brin