לקט המלצות

אורית וסתיו יעקוב, יישוב לפיד | 052-5332112

"היי אביב,
אחרי תקופה קצרה אך מאוד אינטנסיבית ולאחר שהתמקמנו, רצינו להגיד תודה ענקית.

לא להאמין מה שאפשר לעשות ב -21 יום!!!
רוצים להודות לך על הליווי האישי והמקצועי, שידעת להקשיב ולהוציא אל הפועל את המחשבות שלנו.

כמובן, כל זה לא היה קורה ללא חאלד, ירון ושוש.
לא מאמינים שזה הבית שלנו!!! חיבוק ענקי, נשיקות ושוב המון תודה.
סתיו ואורית."

נורית וראובן, קרית אונו | 052-2681068

באחד הימים נתקלתי באתר של אביב באינטרנט המכיל גם סרטוני ראיונות אתה. ואראה כי טוב – ועל זה נאמר "גם יפה וגם אופה" ! 

לא לקח לי הרבה זמן להבין שלפני מעצבת שיודעת לא רק לתכנן ולעצב, אלא שבמו ידיה יודעת את המלאכה עצמה. החלטנו לבחור בה ללא היסוס. למן פגישתנו הראשונה התרשמנו מאישיותה של אביב שהקרינה מרץ, חיוניות, חום אנושי וכשרון, לצד ידע וניסיון רב. 

אביב הגדירה את הפרויקטים שלה כ"הפקה" ואכן כך הדבר. עמידה בלו"ז, צוותי העבודה המיומנים שהיא מעסיקה, הכל "מתקתק" בנועם ובאסרטיביות גם יחד. אומרים שלעבור שיפוץ זה תהליך קשה, ארוך ומתיש, עם אביב אפשר לומר שזה היה כמעט תענוג, שלא לדבר על התוצאה הסופית. ועכשיו, כיף ליהנות מהבית המחודש ומהמחמאות של כל מי שניכנס הביתה, וכל המתעניין מקבל את המלצתנו. 

ברחשי תודה וידידות, נורית וראובן בן טובים.

צופיה ורוסק, כפר-סבא | 052-3263740

אביב היקרה, 

עד שהגעתי אלייך חיפשתי מעצבת תקופה ארוכה…. וכשדורית חברתי סיפרה לי עליך ואמרה לי "אביב היא בדיוק המעצבת שאת צריכה", לא ידעתי עדיין עד כמה היא צודקת. זה התחיל באתר האינטרנט שלך שגרם לי סוף סוף לרצות לפגוש את המעצבת שעומדת מאחריו, המשיך בפגישה הראשונה שכבר כללה הצעות שעשו לי טעם של עוד, ומשם הדרך עד הגמר הייתה כבר מהירה מאד. אמנם הרעיון הראשוני של שיפוץ בית שכור לא הלהיב אותך, ועם זאת נכנסת לפרוייקט במלוא האנרגיה המאפיינת אותך, ומכאן הכל זרם כבר מהר מאד. 

קלטת מהר מאד את הטעם שלנו והצעת הצעות שכיוונו לדעתנו. בעזרתך הבחירות היו קלות, ונעשו במסגרת הזמן שהוקצב לפרוייקט. העבודה המדהימה שלך עם צבע הלבישה את הבית, הרהיטים הישנים ששופצו ונהיו מעודכנים, והחדשים שנקנו התחברו בסוף לבית הנעים והמעוצב שקיבלנו. כבר לא אוסף פריטים שאינם מחוברים, אלא תמונה הרמונית אחת שלמה, והמחמאות מהמבקרים אינן מפסיקות לבוא. 

אז כן, היית בדיוק המעצבת שהיינו צריכים. כיוונת, עזרת לבחור, לא נתת למרוח את הזמן, השיפוץ התחיל מהר ונגמר בזמן המיועד והתוצאה מקסימה. אז תודה על הכל ולהתראות בשיפוץ הבא!

שיפוץ סלון ועיצוב במזן שיא תוך 21 יום

חוה ליפשין, רמת אביב

אביב יקרה 

ברצוני להודות לך על הבית היפה שאני גרה בו ואוהבת אותו כל-כך . כבר ביציאה מהמעלית יש את הוואו הראשון ואח"כ כל פעם יש הפתעה נוספת 

רוצה להודות לך על היצירתיות ולהעריך את היכולת שלך להכיל את הרצונות שלי וללכת איתם. גם אם לא תמיד היו הרעיונות שלך מקובלים עלי ידעת לנתב ולהגיע יחד איתי לאותו מקום שבו אוהב את התוצאה הסופית, כמו כן חשוב לי לציין את המוכנות שלך לענות על שאלות לבוא איתי לספקים ולעזור לי בהתלבטויות כשאת מביאה עוד ועוד רעיונות חדשים ויצירתיים 

ממליצה עליך בחום ומאחלת לך בהצלחה חוה ליפשין

הקודם
הבא

אילן ואסנת, שיכון דן | 052-2700010

לאביב היקרה 

חווית השיפוץ שעברנו איתך הייתה לא פחות ממדהימה!! 

שיפוץ של כמעט כל הבית זו החלטה קשה מפחידה ויקרה. כשהתחייבת למסור לנו את הבית משופץ ,תוך 16 ימי עבודה, לא האמנו כי זה פשוט נראה בלתי אפשרי.. 

אהבנו את תהליכי התכנון, את ההברקות העיצוביות שלך ואת העובדה שהקפדת ללכת עם הראש שלנו ולהבין לעומק את טעמינו ורצונותינו. יש לך צוות מקסים של אנשי מקצוע, שעבדו במיומנות ובניקיון ועשו מעל ומעבר בכדי שנהיה מרוצים. 

למרות זאת גם היום, חודשיים לאחר השיפוץ, קשה לנו להבין איך הצלחת למסור לנו בית משופץ ומתוקתק תוך 14 ימי עבודה. זה עדיין בלתי נתפס. 

באמת כייף שהכרנו, ועברנו את השיפוץ "המאיים" בצורה כל כך קלה, ובעיקר מקצועית וחברית. את מוזמנת להציג את ביתנו היפיפה לכל לקוח שמעוניין לעשות שימוש בכישורייך. אשתי, אני והבנות נשמח להיות "הממליצים המתמידים שלך".

נשיקות, אילן ואסנת גבעון

חנה ועידו אמגור | 052-2595278

ברצוני להודות לך על ההירתמות וההשקעה האין סופית, בשיפוץ הבית כולו כשבעצם כל מה שרציתי זה שינוי ושיפוץ קטן באמבטיה וצביעת מספר חדרים ושביצוע העבודה יהיה מס׳ ימים.

והנה אני מוצאת את עצמי איתך בתכנון שינויים נוספים בבית כולו, והדבר המקסים ביותר היה טקסטורת השליכט האקרילי שלא הכרתי קודם והתאהבתי בו, שלא לדבר על צביעת הבית כולו מבחוץ. 

עשית עבודה נפלאה, הבית כמו חדש ונראה מדהים. הדבר המופלא ביותר בעבודה איתך שהרשים אותי במיוחד זה הסבלנות, ההקשבה ומהירות הביצוע. פה נגר, זגג, חשמלאי, אינסטלציה, ועוד אין ספור אנשי מקצוע שהגיעו, וכל מה שאני עשיתי היה אישור התכניות. נענית בשמחה לכל גחמה שהייתה לי, והיו לא מעט, והשקעת את כל מרצך, כי זוהי פשוט דרכך:

מהירת תגובה מסירות ונתינת שירות מדהים, היענות לכל שינוי בשמחה, והדבר החשוב ביותר הידע והמקצועיות. היה לנו כיף, תודה לך על הכל, עשית זאת בגדול. מאחלים לך הצלחה בהמשך כי אצלנו הצלחת ובענק. לסיום, אומרים שבית מתעצב לפי אישיות האדם, את עזרת לי לעצב והוספת ״טאצ׳״ שלך שללא ספק הפך את הבית לקן נעים וחמים. 

אוהבים אותך ושמחים שהרווחנו חברה נפלאה … חנה ועידו אמגור

סוזי ושוקי, יבנה | 050-6272437

אם רצית עיצוב על פי רוח הזמן, המקום ואופי דרישותיך, נכון לפנות למעצבת "הקוראת" את המפה שלך אך גם בולמת כאשר הסטייה לא תואמת את אופי המקום אותו רצינו לשנות. אביב בעלת ידע מגוון ועשיר המאפשר גמישות ועושר ראיית הנולד…. 

הבית שלנו שוכן בשכונה משטרתית ביבנה ועוצב,כמו בתים אחרים לזוגות צעירים. בחלוף הזמן הצרכים השתנו והרי לכם בית חדש בעיצוב מדהים הפוקח עיני כל הבאים לבקר. אביב, כמעצבת, מעודכנת בשינויי התקופה ומאפשרת "מרחב מחייה" הודות לאפשרויות הרבות המעלה בפני הלקוח. הליווי הצמוד והבאתנו לחנויות שאין לנו מושג מה הן מכילות…מאפשרת בחירה של המוצר המתאים לנו לעת החדשה….בחירת מעצבת מוצלחת מאפשרת תחושת סיפוק וכיף לחיות בבית הישן-חדש באווירת נועם ונוחות .אביב היא מעצבת מיוחדת המתמרנת בין לקוח ,לעיתים שמרני ועיקש, לפריסת אפשרויות חדשות והבאתו לשנות לנתיב העכשווי והנוח לו בנסיבות החדשות… 

תודה לך אביב, על הרוח, הנכונות, המרץ והליווי המדהים שהביא לבית חדש, שונה ומתאים לצרכינו…חיבוק. סוזי ושוקי בן ברוך

שיפוץ דירה 70 מטר - שיפוץ דירה גדולה או קטנה

רחל הרמתי, תל אביב | 054-4444660

לפני חצי שנה החלטתי לעבור לגור בדירה קטנה יותר וברור היה לי שאבחר באביב, שתעמוד לידי ותוביל איתי את הפרויקט. אביב סבלנית, פיקחית, זריזת מחשבה, ביצועיסטית מוקפדת, ססגונית , נעימת הליכות ונדיבה לאין קץ… 

אביב הפכה להיות לי "הכותל המערבי." צלצלתי אליה כל חמש דקות, כתבתי לה אלפי שורות של מיילים וסימסתי לה מגילות הכול התקבל ברוח טובה. העבודה עם קבוצת הפועלים שאיתם היא עובדת מתקתקת כמו שעון שוויצרי. כולם קשובים לצרכי האישיים ולנוחיות מגוריי בעתיד. העבודה מתוכננת על-פי ימים ושעות ותכנית מוקפדת של בעלי מקצוע. עוד זה הולך וזה בא. אין שעות מבוזבזות, אין רגעים "מתים" (כשאסור להרעיש בין שתים לארבע – מסיידים) בתום יום עבודה מנקים את הדירה שלא יישארו כתמים ואת חדר המדרגות והמעלית כדי שהשכנים לא יתלוננו. הלכנו ביחד לקנות את כל האבזרים כשאביב זורמת עם רצונותיי, אך תורמת תרומה גדולה מניסיונה. זה טוב זה לא. זה נוח זה לא. 

אין לה אגו, היא לא משתלטת ויש לה רק שמחה אחת בלב – כשהיא רואה את הלקוח שלה מרוצה ובזאת גדולתה. הדירה יצאה מהממת ואני ובן זוגי נהנים מכל רגע ורגע מההחלטה שעשינו ויותר מכך מהביצוע שנעשה. כל הכבוד אוהבת אותך רוחה!!!

לילך | 050-5705468

שמחתי להכירך ולהתחבר, על הספונטניות והיעילות שהיתה בכל תהליך השיפוץ אצלי, ההקשבה והדאגה לפרטים שהעליתי, האיכפתיות וההכוונה שהיתה שם בכל התהליך. 

היה מהנה לעבוד יחד ולהיחשף לכל נושא השיפוץ, הספקים, חומרים והצוות. מרוצה ממה שיצא ומהמהלך. 

תודה.

סמדר, רמת-גן | 050-6620136

הגעתי לאביב לאחר שחיפשתי שיפוצניקית באינטרנט, כמובן שהנושא היה מלווה בחששות כיון שזו הייתה הפעם הראשונה שאני מעורבת בשיפוץ וכמובן שהוזהרתי מפני "עם השיפוצניקים". 

ההיכרות עם אביב הייתה כל כך נעימה וכיפית וסיפקה הרגשת ביטחון ועל כן החלטתי לעבוד איתה, העניין התפתח והתגלגל די במהירות, אהבתי את עבודת הקבלן וצוות העובדים, דברים נעשו כמכונה משומנת היטב וברמה מקצועית. נקודה חשובה ביותר היא עמידה בלוחות זמנים וש"מילה היא מילה". 

אז אני שמחה שהחוויה הראשונית שלי לא הייתה טראומטית אלא להיפך וגם למדתי המון כולל הרבה מעולם המושגים של השיפוצניקים. ובסופו של עניין, הכי חשוב היא התוצאה שאני מרוצה ונהנית ממנה ביום יום, אז המון תודה!

שיפוץ דירה במרכז הרצליה, 5 חדרים 120 מ"ר

ארנת לב ער | 09-7493670

לפני כמעט חמש שנים פגשתי את אביב.

אישה צבעונית ומוכשרת מאוד מאוד. היכולות המקצועיות של אביב שזורות ביכולות בין אישיות בלתי רגילות.

תענוג לעבוד עם אביב הן מקצועית והן אישית. מכילה את הלקוח ולא משתלטת עליו, היא מקשיבה, מדויקת ובעלת אין ספור רעיונות שונים ומגוונים. אביב עובדת בשקט ובבטחון בתנאי לחץ ואי וודאות (המתקיימים תמיד בזמן בניה ושיפוץ). אני ממליצה בחם לבחור באביב.

שיפוץ דירה לחדר מגורים

מאירה ומשה זולדן | 054-4789115

הכל התחיל בגלל שבסך הכל רצינו להחליף כמה צינורות ולסדר את האמבטיה בזמן הכי קצר שאפשר… אבל כמו בסרטים קבלנו המלצה והשאר היסטוריה. 

כבר ברגע הראשון נוצר הקליק ואביב זרמה אתנו והציעה מגוון פתרונות יצירתיים. גילינו רגישות ופתיחות לדברים שרצינו. בדרך הייחודית לה, שוכנענו לעבור שינוי גדול יותר אשר הפך את דירתנו למשהו אחר. 

על ה master bed room והשרותים הצמודים צריך לכתוב בנפרד. מעל לכל ,הסתבר לנו כי המקצועיות, בחירת הצבעים ובעלי המקצוע וניהול זמן יעיל, אשר עמד לרשותנו בבחירת המוצרים, השרו רוגע ונינוחות. 

כל המהלך לא היה יוצא לפועל – לולא צוות העובדים המעולה שהפעילה ועמד לרשותינו בכל נושא או בקשה. 

לאביב כשרון אומנותי ייחודי אשר באמצעותו עצבה לנו רהוט מקסים לחדרי האמבטיה המהווה את גולת הכותרת של עבודתה. 

לוח הזמנים שהוצב נראה דימיוני, אך ניהול נכון של תוכנית עבודה ושילוב בו זמני של בעלי המקצוע הניב את התוצאה המיוחדת… ההמלצות כבר הועברו הלאה…. 

תודה רבה אביב, מאירה ומשה זולדן

אפרת | 054-7638355

להמליץ על אביב, מבחינתי, זה כמו להגיד שויטמין C טוב לבריאות…. עד היום אני מסתכלת סביבי בביתי שבכוכב יאיר ולא מאמינה, מודה על היופי שנשקף מכל פינה! היצירתיות, המקצועיות, הירידה לאחרון הפרטים. מתכנון המטבח ועד בחירת הידיות, מגיבוש הרעיון הכללי לחדר האמבטיה ועד בחירת הברז, מהתבוננות בנוף הנשקף ועד תכנון חלוקה פנימית של הויטרינה בסלון – כי כמו שכבר אמרו: אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. וכך סורג ישן שכמעט נזרק הפך למתלה משגע לסירים במטבח, ומעמד ישן של מכונת התפירה של אמי הפך ל"רגל" לכיור בשירותים. אין גבול ליצירתיות ולרעיונות. 

אך בעיני גולת הכותרת אצל אביב היא הצבעוניות הנפלאה. עם המון ידע והבנה בנושא הצבע, תוך הקשבה לטעמים שלנו יצרה הרמוניה נפלאה של צבעים וגוונים משתלבים ומנוגדים- פשוט טוב טעם! ממליצה בכל ליבי באהבה גדולה, ואת הספקנים מזמינה לראות מקרוב.

הפרויקטים של 72 גג - ברנדס ת"א

אירית | 054-3979962

שיפוצים….. 

כן, ברוב המקרים זו מילה גסה! 

עברתי שניים שלשה כאלה, והחלטתי-לא עוד! 

לפני כשנתיים נתקלתי בכתבה באינטרנט על אביב קופלר ומיד ידעתי,אם יהיה שיפוץ נוסף, היא תנצח עליו. 

לפני כשלשה חדשים שלפתי את מס. הטלפון (ששמרתי כמובן), וקבענו פגישה. בדקה הראשונה ידעתי, לא טעיתי. היא הפכה את תקופת השיפוץ לחוייה עבורי. מגיעה תמיד עם חיוך ענק, מקצוענית (יותר מכמה שיפוצניקים גברים שאני מכירה), קשובה, אכפתית ומנהלת את הפרויקט (שלא היה פשוט) ביד רמה ועם המון אהבה. 

עם ה"תקלות" שהיו, ותמיד יש, עמדה בזמנים בלי להתפשר לא על האיכות ולא על היופי… בקיצור קבלתי דירה חדשה ומהממת! ואיך הנכד שלי בן ה-7 אמר – "סבתא, זו ממש יצירת מופת". אביב – אוהבת אותך על הדירה המהממת שהכנת לי…. והדרך היתה מקסימה לא פחות. 

ו…. עוד תשמעי ממני!!!!! נשיקות