אביב קופלר 72 גג - פרסומים בעיתונות ובתקשורת

להפיק את המיטב מפירוק בית ישן

אומרים שבחיים הכול עניין של תזמון – והפרויקט הזה מוכיח עד כמה זה נכון. בדיוק בזמן שבו המעצבת הפנים אביב קופלר תכננה לשפץ את בית סבתה שאליו התכוונה לעבור, היא התבשרה שביתה הנוכחי מועד להריסה במסגרת פינוי בינוי. מאחר שהמעצבת מתמחה בפירוק בתים ישנים, היה לה ברור שהיא הולכת להפיק את המיטב מההזדמנות שנפלה לידיה.

ראיון עם אביב קופלר מעצבת פנים

עיצוב מבחינתי לא מתחיל ונגמר על הנייר. יש בי תשוקה לגעת בחומר, לחוש וללוש את החומרים שהטבע מציע לנו בשפע. מעצם כך, ישנו יתרון מרכזי בשירות שלי והוא שאני לוקחת חלק בעבודת השיפוץ . אני רואה את האפשרויות הגלומות בקיים והעיצוב מתהווה תוך כדי העשייה ,כשהקשבה היא המפתח לתהליך היצירה. אני מתרגמת את הרצונות והמאוויים לתפיסת העיצוב המתאימה. יוצרת בחומר, בצבע ובצורה את האלמנטים הרצויים,זהו למעשה תיווך פעיל, בדו שיח המתקיים בין הלקוח למרחב מחייתו…

שיפוץ דירה: בפיקוח מקצועי ובזמן שיא

אם אתם עכשיו בבית, תסתכלו רגע סביב. גם אם אתם במקום אחר, מן הסתם לא תתקשו לראות מולכם תמונה של הדירה שבה אתם גרים. יש מקום לשינוי? שיפור? ואולי אפילו הגיע הזמן לשיפוץ רחב היקף? סביר להניח שישנם דברים שתשמחו לשדרג במרחב המגורים שלכם

כיצד משלבים בין עיצוב פנים אסתטי ונעים לבין התאמה למגבלות תפקודיות? תכנון נגיש ורגיש

תיקון מספר 2 לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות – נגישות מבנים ושירותים (התשס"ה-2005) מחייב הנגשת מקומות המיועדים לשימוש הציבור הרחב והפיכתם זמינים לכל. המשמעות היא שכל מקום ציבורי חייב להיות נגיש לפיזית לבעלי מוגבלויות, באמצעות מעליות, דרכי גישה, פתחים ומעברים, וכן לבעלי ליקויי ראייה ושמיעה.

שיפוצניקית מהסרטים: 72 שעות גג

אביב קופלר, מעצבת פנים המתמחה בחידוש רהיטים ובצביעה אמנותית, עלתה בדיוק על הנקודה הזו, ואחרי שערכה שיפוץ בזק במספרה בתל אביב היא מציעה נוסחת קסם – בתוך ‭48 ,24‬ או 72 שעות גג היא תרענן לכם את הבית בהתאם לתפריט מוסכם מראש, והיא מתחייבת לזמנים האלה, בתנאי שלא יהיו הפתעות בלתי צפויות, כגון אינסטלציה רקובה הדורשת תחלופה או נזילה מהשכנים. ההספק שלה ידוע מראש והזמנים מדויקים לא פחות מאלו של הרכבת התחתית בהונג קונג.

עיצוב דירה באפקה - תל אביב

דירת 90 מ"ר משנות ה-80, בנאות אפקה תל אביב,
לאחר 21 ימי עבודה ושיפוץ מהיסוד הפכה לדירה שיקית, החלל בה עוצב מחדש ומאפשר ניצול מקסימלי של השטח.
נבחר פס לד למטבח על מנת שתתקבל תאורה חזקה הנדרשת במטבח, האור מפוזר נכון לאזור הבישול.
לסלון נבחרה מנורת תקרה ועמידה עם אהילים בשילוב נורות פחם ליצירת אווירה חמה וביתית.

72 גג אביב במועדון עם חני נחמיאס

אביב בתכנית לחיות טוב עם אפרת אנזל וקובי מחט

שיפוץ לגיל השלישי כל בוקר עם אורנה דץ

אביב בתכנית "מעצבים עם ליאת טימור"